Nasze usługi

Najlepszy glazurnik - Perfekt-Płytkarz

Specjalizujemy się w wykonywaniu prac remontowo-wykończeniowych takich pomieszczeń jak łazienki, kuchnie, balkony i inne. Układamy wszystkie odmiany płytek, glazury, klinkieru i terakoty, włącznie z prefabrykowanym kamieniem naturalnym. Bardzo nam zależy na satysfakcji klienta, więc przed rozpoczęciem robót bardzo skrupulatnie określamy ich wartość prac oraz szacunkowy koszt materiału.
Pracując nad danym projektem wkładamy w niego całe serce, ponieważ mamy świadomość, że nasz klient będzie cieszył się danym wnętrzem przez następne kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat.
Swoje sługi świadczymy na terenie Konina oraz Poznania

Oferujemy

Układanie płytek

Jesteśmy specjalistami w układaniu wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych (gres, terakota, gazura). Płytki najczęściej stosowane są w pomieszczeniach narażonych na występowanie wilgoci, ale również można spotkać w sypialni lub salonie. Ilość dostępnych wzorów (imitujące drewno lub kamień) oraz zróżnicowany design sprawiają, że możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wiedzą, to konieczność przy pracy z taki materiałem.

Układanie mozaiki

Mozaika to element dekoracyjny, jej efekt wizualny zależy nie tylko od wybranego wzoru, ale w dużej mierze od prawidłowego ułożenia. Praca przy układaniu mozaiki jest trudna i czasochłonna, wszystkie niedbałości i niedociągnięcia sprawią, że straci na sowim pięknie. Dlatego trzeba dysponować szczególną wiedzą i doświadczeniem, gdzie nasza firma to zagwarantuje.

Prace wykończenia wnętrz

W swojej usłudze mamy również do zaoferowania montaż armatury (umywalki, baterie, wanny, gotowe kabiny prysznicowe), wykonanie hydroizolacji, zabudowa wanien prostych i owalnych, prace instalacji elektrycznych i modyfikacja istniejących instalacji hydraulicznych.

usługi płytkarskie w koninie